360istanbul East

360istanbul-east

360istanbul-east

Mekan Adı: 360istanbul East

Mutfak Türü: Akdeniz Mutfağı

Adres: Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. No:31 Kadıköy 34 710 Kadıköy İstanbul
Telefon: 0212 251 10 42
Web: http://www.360entertainmentgroup.com

360istanbul East, Anadolu yakasının bugüne kadar görmeye alışık olmadığımız güzellikteki manzarasını seyrediyor. Yıllardır lezzetli yemek, kaliteli hizmet ve manzara ile süslenen 360istanbul’un kendine özgü konseptlerinin tamamına sahip olan 360istanbul East, minimal değişikliklerle kendi tarzını yansıtıyor. Terasında bulunan havuz ve açık hava barı ile de yaz aylarında İstanbul’u bırakamayanlara muhteşem bir ambiyans sunuyor.

360istanbul East, 360istanbul’un beğenilen dizaynına sadık kalınarak bazı noktalarda farklılaştırılan tasarımı ile dikkat çekiyor. Ünlü mimar Ufuk Alparslan’ın imzasını taşıyan mekanda tüm ayrıntılar düşünülerek, terasta bulunan havuzun çekim gücünden de faydalanılıyor. 360istanbul East, havuz başı, teras ve kapalı alan olmak üzere üç bölümde yemek düzeninde aynı anda 250 kişiye servis veriyor.

360istanbul East, misafirlerine birçok konsepti aynı gece içinde yaşatırken özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde dünyanın farklı köşelerinden gelen performans sanatçıları, DJ ve vokalistler ile muhteşem eğlencelere de imza atmaya hazırlanıyor.

Park Yeri Var

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir