Backhaus Teşvikiye

backhaus-tesvikiye

backhaus-tesvikiye

Mekan Adı: Backhaus Teşvikiye

Mutfak Türü: Pastane, Akdeniz Mutfağı, Uluslararası Mutfak

Adres: Valikonağı Cad. Akkavak Sok. No:12 Teşvikiye Şişli İstanbul
Telefon: 0212 343 60 81 – 82
Web: http://www.backhaus.com.tr

Backhaus Almanya`nın Bavyera Bölgesi`nde sevilerek üretilen ve tüketilen fırıncılık, pastacılık ürünlerini Türk halkının beğenisine sunmaktadır. Ayrıca ürün portföyünde yerel lezzetlere de yer vermektedir. Şubelerimizde yüksek kaliteli Avrupa fırıncılık ve pastacılık ürünleri dışında restaurant ve cafe hizmetleri de vardır. Restaurantımız dünya mutfağından son derece leziz seçeneklerin yanında light menüsü ile de sağlıklı beslenmek isteyenlere servis vermektedir.

Backhaus, 1980 yılından beri Alman ortakları ile fırıncılık ve pastacılık sektöründe çalışmakta olan Dr. Mehmet Çetin Duruk ve ailesi tarafından kurulmuştur. Kendisi tıp doktoru olup Halk sağlığı ve endüstri toksikolojisi dallarında akademik çalışmaları vardır.

Backhaus fırıncılık ürünleri birçok tahıl tanelerini (çavdar, arpa, yulaf, mısır…) ve ek olarak keten tohumu, kabak çekirdeği içi, ay çekirdeği içi, meyve lifleri…v.b. diğer gıda maddelerini içerir. İçerikleri nedeniyle sindirim sisteminde yavaş emilir. Az miktarda yenmesine rağmen uzun süre tokluk hissi sağlar.

Park Yeri Var

Kredi Kartı: Bütün Kartlar Geçerli

Pin It

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir