Babylon

babylon-taksim

babylon-taksim

Mekan Adı: Babylon

Mutfak Türü: Bar

Adres: Şehbender Sokak. No:3 Asmalımescit Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0212 292 73 68
Faks: 0212 243 45 27
Web: http://www.babylon.com.tr

İstanbul’daki konser organizasyonlarının merkezi olarak kabul edilen Babylon, kültürlerarası bir bakış açısıyla gece organizasyonlarını sevenlere farklı bakış açılarının toplandığı düzenli ve zengin bir program sunuyor. Yeryüzünün farklı seslerini müzikseverlerle buluşturan Babylon yerli yabancı birçok müzisyeni ağırlıyor.

1999’da açıldığından bu yana İstanbul kent kültüründe öncü bir yere sahip olan ve Beyoğlu’ndaki devinimi Asmalımescit bölgesine kaydıran Babylon mimari, akustik tasarımı ve teknik donanımıyla Türkiye’nin en iyi canlı müzik mekanı olarak değerlendiriliyor. Çok amaçlı bir mekan olan Babylon ajandasını yalnızca konserlerle sınırlamayıp, tiyatro, dans, atölye çalışmaları, belgeseller gibi sanat disiplinlerine de yer ayırıyor.

Babylon kapılarını etkinlik olan günlerde hafta içi saat 21:00’de, hafta sonu 22:00’de açmaktadır. Babylon Pazar, Pazartesi kapalıdır. Babylon gişesi ise Salı – Cumartesi günleri arası, 12:00 – 21:00 saatleri arasında bilet satışı ve danışma olarak hizmet vermektedir.

Park Yeri Yok

Kredi Kartı: Bütün Kartlar Geçerli

Pin It

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir