Loop

loop-sisli

loop-sisli

Mekan Adı: Loop

Mutfak Türü: Bar

Adres: Kore Şehitleri Cad. No.50 Zincirlikuyu (Eski Airport) Şişli İstanbul
Telefon: 0535 224 52 82
Web: http://www.loop.com.tr

Kısa sürede eğlence dünyasının nabzını tutan mekanlar arasında yerini alacak olan “LOOP”, İstanbul gece hayatına yeni bir soluk getirecek!

80’li yılların efsanevi gece kulübü Airport Club, yepyeni bir konsept ile bu sezon yerini gece hayatının vazgeçilmezi olacak LOOP’a bıraktı! Günlük rutinden bir parça olsun sıyrılmak, eğlenmek ve dans etmek için eğlence severleri bir araya getirmeyi amaçlayan LOOP, Atilla Önaç’ın ev sahipliğinde kapılarını konuklarına açtı.

Genç ve başarılı mimar Şafak Özkan’ın tasarladığı, farklı mimarisi ve çağdaş tasarım çizgisi ile göz dolduran LOOP’un işletme müdürlüğünü, adı bir dönem İstanbul gece hayatına farklı bir soluk kazandıran “Laila” ile özdeşleşmiş Fikret Atasoy üstlendi. Seçkin ve kaliteli eğlence anlayışının yanı sıra müzikleriyle de fark yaratacak olan LOOP, müzik sektörünün önde gelen

isimlerinden Özhan Özal’ı resident DJ olarak konuklarıyla buluşturuyor. Başarılı DJ Özhan Özal’ın müziklerinin yanı sıra, Ozan Doğulu, Suat Ateşdağlı, Burak Yeter, Emrah İş, Canan Anderson gibi önemli isimlerin nefes kesen performanslarının yer alacağı “LOOP Geceleri” Cuma akşamlarına yepyeni bir soluk kazandırıyor.

Park Yeri Var

Kredi Kartı: Visa-Master

Pin It

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir