Nusr-Et Steakhouse

 

nusr-et steak house

nusr-et steak house

Mekan Adı: Nusret-Et Steakhouse

Mutfak Türü: Restaurant

Adres: Nispetiye Caddesi No:87 Etiler Beşiktaş İstanbul
Telefon: 0212 358 30 22-23
Faks: 0212 358 30 22-23
Web: http://nusr-et.com.tr
E Posta: [email protected]

Nusr-Et Steakhouse 2010 yılında Nusret Gökçe ve Mithat Erdem ortaklığı ile Etiler’de hizmete girdi.

18 senedir kırmızı et sektörünün içinde bulunan Nusret Gökçe’nin, uzun senelerdir yakından arkadaşı olan Mithat Erdem ile ortaklığı sonucunda açılan Nusr-Et Steakhouse, bu şaşırtıcı işbirliğiyle müşterilerine, etin en güzelini ve en lezzetlisini sunuyor.

Müşterileriyle bizzat kendi ilgilenen Nusret Gökçe, her bir misafirine tek tek “canlı menü” olarak hizmet verdiğinden, masalarda klasik menü bulamamanız mümkün. Müşterilerine, özen göstererek dikkat ve titizlikle seçtiği et çeşitlerini 28-30 gün özel bir dinlendirme işleminden sonra, patates ve ıspanak püresi ile sunuyor.

Nusr-Et Steakhouse’da görebileceğiniz bu harika et çeşitleri, meşhur gurmelerin yaptığı incelemeler sonucunda en kaliteli restoran seçimlerinde her zaman birinciliği hiçbir firmaya kaptırmamaktadır. Hizmete girdiği ilk günden beri et severlerin müdavimi durumuna gelmiş olan Nusr-Et Steakhouse’un, hızlı yemeyi sevenler için ayrıca fast food şubeleri olan Nusret Burger Bebek’te ve Nişantaşı’nda yeni şubeleri ile faaliyete girmiştir.

Pin It

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir