Publico Tünel

Publico TünelAdres: Tünel Meydanı No: 186/A Tünel Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0212 245 40 28/29

 

 

 

Beyoğlu Tünel bölgesinde farklı lezzetlerin vazgeçilmez mekanlarından biri olan Publico yeni şubesini, Tünel meydanda açtı. Farklı dekorasyonuyla hem göze hem de damağa hitap ediyor.
Dünya mutfağından seçilmiş farklı tatları, yaratıcı bir şekilde sunmayı başaran mekanda; yemekler muhteşem. Tünel`in tarihi ve bohem havası mekanı renklendiriyor. Günün her saatinde; kahvaltıdan akşam yemeğine, lezzetli seçenekleri ile ferah bir ortamda gününüzün tadını çıkarmak istiyorsanız işte size farklı ve yeni bir seçenek. Zira kahvaltı tabağında yer alan seçenekler hem zengin hem de doyurucu. Beğendili Piliç sarma,patlıcanlı makarna denemeye değer. Öğle menüleri de lezzetli oluyor. Pizzalar ve de makarnalar denemeye değer.
İki katlı olan bu mekan, çok güzel bir şekilde ışık alıyor. Üst katın tasarımı alttan farklı ve cam kenarındaki masalarda oturmak oldukça keyiflidir. Kekleri, pastaları da oldukça başarılıdır. İçmeye doyamadığımız kahveleri vardır bu kafenin. Uyandırma özelliği en yüksek, tadı güzel olan espresso bu kafededir. Diğer kahve çeşitleri de özenle yapılır. Alkollü içeceklerin de yer aldığı Publicoda kablosuz internet erişimi vardır.
Haftanın her günü sabah saat 8:00 ile gece 02:00 arasında açık olan Publico tüm yemek çekleri ve kredi kartları geçerlidir. Her Cuma ve c.tesi günleri şehrin tanınmış dj‘leri partilere eşlik ediyor. Cuma ve C.tesi sabah dörde kadar açık olan bu mekanda her şey çok eğlenceli.
Park Yeri Yok
Kredi Kartı: Visa-Master


Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir