Pucci Plus

Pucci-PlusAdres: İnönü Cad. No:30 Gümüşsuyu-Taksim Beyoglu İstanbul
Telefon: 0212 293 67 32 / 0212 293 67 60

 

 

 

Haziran 2001‘de Gümüşsuyu’nda müşterilerine hizmet vermeye başlayan PUCCI kısa sürede İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri haline geldi.
Kaliteli ve saygın hizmet anlayışı çerçevesinde yeniden yapılanmaya giden mekan PUCCI PLUS adıyla, değişen dekorasyonu ve modern konseptiyle Mart 2006’dan itibaren misafirlerine dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Salih Zeki Ceylan’ın sahibi olduğu PUCCI PLUS’da mönüdeki tüm yemekler Şef Mahmut Mencütekin gözetiminde hazırlanıyor.
Yenilenen dekorasyonuyla mekanda gözü yormayan vanilya, taba ve kahve tonlarının ağırlıklı olduğu bir konsept hakim. Toplam 180 kişi kapasiteli PUCCI PLUS eşşiz bir boğaz manzaranın hakim olduğu iki kattan oluşuyor.
Giriş katında yer alan Pucci Plus Cafe’ de aromalı ve yöresel kahve ve çay çesitlerini lezzetli cookiesler eşliğinde denemeniz tavsiye ediliyor.
PUCCI PLUS’ın kış bahçesi olarak hizmet vermeye başlayan 60 kişi kapasiteli terasında Dj Emre ‘nin hazırladığı müzikler eşliğinde doyumsuz bir gece geçirebilirsiniz.
PUCCİ PLUS’da Pazar günleri hariç, haftanın her günü öğle ve akşam yemeği servisi verilirken ,mekanda ayrıca davet ve organizasyonlara özel menüler hazırlanabiliyor.Zengin bir şarap kavına sahip PUCCI PLUS’da ygun fiyatlara Şili, Arjantin ve Fransız ve İtalyan şaraplarını bulmanız mümkün.
Yemeklerin lezzeti, servisin kalitesi ve muhteşem boğaz manzarasıyla keyifli saatler yaşamak Pucci Plus da bir ayrıcalık.
Park Yeri Var
Kredi Kartı: Visa-Master


Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir