Roxy Bar

roxy-barAdres: Cihangir Mh. Sıraselviler Caddesi Arslanyatağı Sokak No: 7 Beyoğlu, İstanbul
Telefon: 0212 245 66 81 / 0212 249 13 01/ 0212 249 37 95
Web:www.roxy.com.tr
Faks:0212 244 01 51

 

 

Roxy açıldığı 1994 yılından beri canlı performanslar, disko ve konsept gecelerle kitleleri buluşturan, haftasonu partileriyle çok konuşulan, oluşturduğu eğlence tarzıyla örnek oluşturan mekan olma özelliğini koruyor. Eğlendirme misyonundan ödün vermeden, vizyonu ve hedef kitlesiyle Roxy, müdavim sayısını her geçen gün arttırırken, bir yandan da Roxy markasının altına yeni alt markalar ekliyor, yeni fikir ve projelerle markayı güçlendiriyor.
Kendi müziğini yapan genç sanatçıları Roxy Müzik Günleri ile müzik endüstrisiyle tanıştıran Roxy, “Cultura Geceleriyle” sanatın dinleti, performans, video, dans, kabare gibi farklı dallarında genç sanatçılara destek veriyor. İstanbul Caz Festivali` nin resmi konser mekanı olarak uzun yıllar Wynton Marsalis, Marcus Miller, Joshua Redman gibi dev cazcıları ağırlayan Roxy, İskandinav Caz`ına ağırlık verdiği “High Jazz Geceleri”nde Richard Dorfmeister, MJ Cole, Wibutee, Beady Belle, Malia, N.O.H.A (Noise of Human Art) gibi isimleri ağırladı.
Yıllar içerisinde oluşan tüm değişimleri yaşamakla birlikte, yola çıkma amacını unutmayan, eğlence tarzından ve müziğinden ödün vermeyen Roxy, “Roxy`de eğlenirsin!” dedirtiyor.

Pazar, Pazartesi, Salı günü kapalı olan kulüp haftaiçi etkinlik akşamları, haftasonu Cuma ve Cumartesi akşamları 22:00-04:00 arası açık. Haftasonu giriş 1 içki dahil 30 YTL.
Park Yeri Yok
Kredi Kartı: VISA-MASTER


Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir