Salsanat İstanbul

salsanat-istanbul-1 Adres:İstiklal Caddesi No:114 (Yapı Kredi Kültür Merkezi Karşısı) Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 252 23 23

Web:www.salsanat.com

 

————–

————–

SALSANAT İSTANBUL
Kimliğini ve farkını, eğlenceyi sanatla buluşturarak oluşturan SALSANAT İstanbul, eğlence hayatının merkezi Beyoğlu’nda 2007 Şubat ayında açıldı. Toplamda 660m2 kullanım alanına sahip Salsanat İstanbul; Salsanat 45`lik Club, Salsanat performance, Salsanat Live Karaoke ve Grand Cello – Hamdi Demir Meyhane olarak 3 farklı konseptiyle taksimin merkezinde sizlere kaliteyi ve güveni sunmaktadır.

Teknik donanımı, mimari yapısı ve akustik düzeni ile Türkiye’nin en iyi canlı performans ve etkinlik mekânlarından biri olacak şekilde tasarlandı. Çok amaçlı bir mekân olan SALSANAT İstanbul, toplam üç katta, üç farklı konsepti, üç farklı lezzette sunmaktadır. Salsanat 45`lik Club`ın 2. katında bulunan “Saltanat Arena Club” toplam 300 kişiyi ağırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her gece en iyi DJ`ler eşliğinde sabaha kadar eğlencebileceğiniz VIP partiler düzenleyebileceğiniz, kısaca özel günleriniz için değerlendirebileceğiniz güncel müzik anlayışı ve tarzıyla hizmetinizde.

Salsanat Live (Performance Hall) yüksek kalite ses düzeni ve dünya çapında kullanılan iki adet 1 mw’lik lazer ile görsel bir şölen yaratan sistemiyle eğlencenin tam anlamıyla hakkını vermektedir. Türkiye’de birçok ünlü grubunun ve dünya çapında ünlü DJ’lerin canlı performanslarına ev sahipliği yapmış olan Salsanat Live yıllardır eğlencede, kalite ve güveni birarada yaşamak isteyen siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

3. katta bulunan Meyhabe-i Salsanat toplam 150 kişilik olup mönüsünde bulunan lezzetli balıklardan kırmızı ve beyaz et çeşitlerine, şaraptan klasik meyhane kültürünün bir parçası olan rakıya kadar birbirinden leziz mezeler ve içki çeşitleriyle geniş bir lezzet yelpazesine sahiptir. Bunun yanı sıra Türkiye`nin en iyi sanatçıları, fasıl grupları ve bir Osmanlı kültürü olan ünlü oryantalleriyle sizlere sınırsız eğlence keyfi sunan Meyhane-i Salsanat temizlik ve kalite anlayışı ile sizleri konuk etmekten mutluluk duyar.

Park Yeri Var

Kredi Kartı: Visa-Master

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir