Summit Restaurant – Bar

summit-restaurant-bar-1 Adres:Yıldız Caddesi 34353 Conrat Hotel Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 227 3000

Web: www.conradhotels.com

Faks:0212 259 6667

——————————

——————————

Etkileyici boğaz manzarası eşliğinde kalite, ambiyans ve lezzetten vazgeçemeyenlerin adresi “Summit Restaurant&Bar”…

Konukseverliği, üstün ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un vazgeçilmezleri arasındaki yerini alan Conrad Hotel, 14. katında büyüleyici boğaz manzarasına sahip “Summit Restaurant & Bar” da misafirlerine unutulmaz dakikalar yaşatıyor.

Kendinizi alamayacağınız eşsiz boğaz manzarası, modern dekorasyonu, özel menüsü ve Latin müzikleri ile eclective tarza sahip “Summit Restaurant & Bar”, Uzakdoğu Mutfağı’nın geleneksel tadı “sushi”nin yanı sıra İtalyan şef Angelo Faoro tarafından hazırlanan İtalyan Mutfağı’nın özel Roma lezzetleri ile konuklarına şaraplarını ve özel olarak hazırlanmış kokteyllerini olağanüstü bir atmosferde yudumlama fırsatı sunuyor.

“Summit Restaurant & Bar” Latin müziklerden oluşan muhteşem repertuarı ve sahne performanslarıyla da konuklarına unutamayacakları bir müzik şöleni yaşatıyor.
Sıcak yaz akşamlarında; ay ışığı, yıldızlar, leziz yemekler ve göz alabildiğine İstanbul “Summit Restaurant&Bar”da size ve sevdiklerinize eşlik ediyor.

Sushi & Noodles’ı her an tadabileceğiniz “Summit Restaurant & Bar”, her gün 16:00’dan itibaren bar’da, 18:00’den 22:30’a kadar ise restaurant kısmında hizmet vermektedir.

Park Yeri Var

Kredi Kartı: Bütün Kartlar Gecerli

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir