Sunset Bar & Restaurant Beşiktaş

sunset-bar-restaurant-besiktas-1 Adres:Ahmet Adnan Saygun Caddesi Yol Sokak No:2 Ulus / Etiler Beşiktaş İstanbul

Telefon:0212 287 03 57

Web: http://www.sunsetgrillbar.com/

 

———————————————-

———————————————-

Her gün 12.00 – 03.00 arası açık olan mekanda Sunset; çağdaş, modern çizgili, çağı yakalamış ama çağın teknoloji yanında getirmiş olduğu soğukluğun aksine sıcak bir mekan, eşsiz Boğaz manzarasıyla farklılaşan sıcak bir yapı. Önemli müşterileriniz, yabancı misafirleriniz, Boğaz manzarası düşkünleri, dostlarınız, iş arkadaşlarınızla güzel müzikler eşliğinde kaliteli yemekler yiyerek hoşça zaman geçirebileceğiniz bir mekan.

Ulus sapağındaki Kara Fırın’ı bulup, Kara Fırın`dan sonraki soldan ikinci sokağa saptığınızda, sağda yer alan Sunset, sunduğu muhteşem günbatımı manzarasını adıyla özdeşleştiren ve İstanbullular`a Boğaz`un en güzel görüntüleri eşliğinde benzersiz bir damak zevki ve dostluk atmosferi yaşatıyor.

Sunset Grill&Bar müşterilerine keyifli anlar yaşatmak için, klasikleşen ayrıcalıklarına birçok yenilikler eklemiş durumda. Tasarımı Aykut Dokur’a ait olan yeni teras dekorasyonu sizlere unutulmayacak görüntüler sunuyor. Ayrıca tamamen yenilenen Sunset Lounge Bar `da, günbatımında, dostlarınızla içkinizi içerek günün stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz rahat bir ortam bulacaksınız. Saat 23.30’de başlayan `Sunset Yaz Partileri`nde DJ’lerin hareketli müzikleri sizi bekliyor. Cuma ve Cumartesi geceleri, saat 00.30`da barbekü partisi başlıyor.

Sunset Grill&Bar bu yıl menüsüne Türk, Kaliforniya ve Japon mutfaklarına özel spesiyaliteler ekleyerek daha da zengin bir damak zevki sunuyor. Kuşkonmazlı krep, özel karışık tempura çeşitleri, teriyaki soslu tavuk, Sunset filet (fesleğenli püre ve kırmızı şarap sos ile) zengin çeşitlerden yalnızca birkaçı.

Öğle yemekleri servisi Pazar hariç her gün 12.00-15.00, akşam yemeği servisi ise 19.00-03.00 arasında yapılıyor. Üstelik her gün Happy Hour saatlerinde (18:00-20:00 arası) %20 indirim var.

İstanbul`un keyfini dünya standartlarında yaşamanız için Sunset Grill&Bar, dostlarınız ve sevdiklerinizle birlikte sizleri bekliyor. Otopark var, kredi kartları geçerli.

Park Yeri Var

Kredi Kartı: Bütün Kartlar Gecerli

Pin It

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir