Teras6

teras6-1 Adres:Meşrutiyet Cd. Çavuşoğlu İş Merkezi (Odakule yanı) No: 131 Kat:6 Beyoğlu İstanbul

Telefon:0212 – 245 97 98

Web:www.teras6.com

 

—————————-

—————————-

Haliç…
İstanbul`un İstanbul olmasındaki en önemli etkenlerden birisi..
İstanbul`un tarihini oluşturan ve tanıklık eden bir güzellik… Ve Beyoğlu!
İstanbul`un modern döneminin tanığı…
Dünya üzerinde eşi olmayan bir kozmopolit yapı, bir hoşgörü anıtı, eşsiz bir kültürler mozaiği…
Hem dün, hem de bugün! Teras6, değerli konuklarını İstanbul`un bu iki önemli merkezi ile buluşturuyor.
Teras6, Beyoğlu`nun orta yerinde, muhteşem Haliç manzarası ile İstanbulluları ve İstanbul`u ziyaret eden konukları ağırlamaktan onur duyuyor. İki kattan oluşan Teras6`nın alt katında Dünya Mutfağı`nın eşsiz lezzetlerini tadabilir, mükemmel Haliç manzarasının karşısında romantik bir gece geçirebilirsiniz. Mönümüzde özellikle Hint Usulü Tavuk Göğsü, Izgara Dana Pirzola ve Somon Füme`yi tavsiye ediyoruz.
Restaurant katında 80 kişiye yemek servisi verilebiliyor. Aynı katta, barda 15 kişi oturma kapasitesi mevcut. Ancak standlarda ve barda ayakta 25 kişilik alan da mevcut.
Bu katta, Salı geceleri Chico ve İsmail Latin ve 80`lerin pop parçalarını seslendiriyorlar. Çarşamba geceleri AfroCubanos ile Latin Partileri yapılıyor. Cuma ve Cumartesi geceleri ise Tezer nostaljik ve güncel Türkçe pop müzikleri ile konuklarla birlikte oluyor. Tezer`e perküsyonda Edip eşlik ediyor. Yine de olası değişiklikler ve diğer günlerin programı nedeniyle güncel canlı müzik programımızı “program” sayfamızdan takip etmenizi öneririz.
Teras katımızda ise DJ müziği eşliğinde doyasıya eğlenebilmeniz mümkün. Ağırlıklı olarak yabancı pop, Latin ve club müzikleri çalınan teras katımızda özellikle gün batımını izlemek eşsiz bir keyif veriyor. Teras katı 30 kişi oturmalı, 100 kişi ayakta kapasiteye sahip. (NOT: Terasımız maalesef kış ayları boyunca servise kapalıdır)
Teras6, konumu, müzik ve mutfak kalitesi, servisi ile iddialı bir işletme olmasına rağmen son derece makul fiyatlarla hizmet vermeyi amaçlıyor.
Pazar günleri haricinde hafta içi günlerde saat 02:00`ye kadar, hafta sonlarında saat 04:00`e kadar hizmet veren Teras6`da özel aracıyla gelen konuklarımıza vale parking hizmeti de vermekteyiz. Her türlü kredi kartının geçtiği Teras6`da sizleri de dostlarımız arasına katmayı amaçlıyoruz.
İşletmemiz her türlü şirket yemeği, doğum günü ve diğer özel günlere organizasyonlarına da müsaittir. MÜZİK PROGRAMI:
Salı: Chico (Latin ve 80’ler)
Çarşamba: AfroCubanos Dance Club ile Latin Dans Gecesi
Cuma, Cumartesi: Tezer (gitar) & Edip (perküsyon) Türkçe Pop

Park Yeri Var
Kredi Kartı: Visa-Master

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir