The North Shield / Beyoğlu

the-north-shield-beyoglu-1 Adres:Asmalı Mescit Mah. Meşrutiyet Cad. No:55 Beyoğlu İstanbul

Telefon:0212 245 21 62

Web:www.thenorthshield.com

 

———————————–

———————————–

Bir aile şirketi olan Yat ve Otelcilik Ltd, 1990 yılında İstanbul Ataköy Marina’da, Teoman ve Lale Hünal’ın The North Shield adını verdikleri pubın açılmasıyla kuruldu. İsmini İngiltere’deki Newcastle limanının yanındaki küçük bir kasabadan alan pubın Türkiye’de 16 şubesi bulunmaktadır. Tipik bir İngiliz pubı olan The North Shield’in tüm dekorasyonunu, iç mimar olan Teoman Hünal geliştirmiştir. Şu anda yeni açılan şubelerde çalışmalarına kızı Seda Hünal ile birlikte devam etmektedir. 40’ ın üzerindeki malt viski çeşidi ile bu alanda bir rekora imza atan bar, aynı zamanda Ale tipi koyu renkli biraları ile de ünlü. Kendinize soğuk bir Newcastle Brown Ale veya McEwan’s Export Ale ısmarlayarak, bütün şubelerde İngiliz pub yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. İş çıkışı ise, şöminenin önündeki deri kanapelerde bir duble viskinin keyfini çıkarabilirsiniz. The North Shield Pub’ların müşterilerinin çoğunu yabancılar, gazeteciler, iş adamları, bankacılar ve reklamcılar oluşturmaktadır.
The North Shield / Beyoğlu
31 Aralık 1999 gecesi açılışı yapılan İstiklal Caddesi AFM Fitaş sinemaları içindeki The North Shield pubın, girişinde bulunan merdivenlerinden yukarıya yöneldiğinizde özgün dekorasyonu ve zengin içki çeşitleriyle kusursuz ve zengin bir pub atmosferi ile karşılaşıyorsunuz.
Fransız Konsolosluğunun hemen yanında bulunan mekan hergün 11:00 – 01:00 saatleri arası hizmet veriyor. Zengin bir pub menüsüne sahip olan mekan, iş çevresi ve İstanbul`un merkezi olması dolayısıyla öğlen yemekleri için tercih ediliyor. Tüm lig maçlarını plasma ekrandan izleme olanağı mevcut. Çarşamba, Cuma, Cumartesi geceleri özel DJ ile popüler parçaları dinlemek mümkün. 2004 yılı başında hizmete giren üst katında grup yemekleri ve kokteylli toplantılar için ideal bir alan oluşturuldu. Tüm kredi kartları geçerli.

Park Yeri Yok

Kredi Kartı: Bütün Kartlar Gecerli

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir