Wan-na Restaurant-Bar

Adres:Meşrutiyet Cad. No:151 Tepebaşı Taksim Beyoğlu İstanbul

Telefon:212 243 17 94 – 244 59 22

Web:www.istanbuldoors.com

——————————-

——————————-

“WAN-NA” KIŞA HAZIR!
Kendine özgü keyif ve eğlence anlayışı ile Beyoğlu’na farklı bir soluk getiren Wan-na kış sezonunu 2 Kasım 2007 Cuma akşamı açtı. İstanbul’un nabzını tutan mekanlara imzasını atan İstanbul Doors Restaurant Group’a bağlı Wan-na, 2008 kış sezonuna merhaba diyor.
Wan-na; özel aksesuarlar ve tasarım objeler ile farklılaşan dekorasyonu, mekan içerisinde farklı yüksekliklerde düzenlenen yemek ve bar alanıyla rahat ama şık bir atmosfer yaratıyor. Vietnam, Thai, Çin mutfağının özel lezzetlerini sunan Wan-na’da, geçen sezonda olduğu gibi bu yıl da özel bir Sushi mönüsü olacak.
Keyifli bir atmosferde yenilen lezzetli yemeklerin ardından, farklı kokteylleri ve bar-kulüp ambiansı ile sabahın ilk saatlerine eğlencenin sürdüğü Wan-na, bu sezona da damgasını vuracak. Wan-na’nın, lezzetli yemekleri, şık ambiansı, çalınan müzikleri, bar –kulüp atmosferi ve yaşattığı eğlence anlayışı yanı sıra geçen yıl başlayan Wan-na Friday Parties bu yıl da sürecek.
Her hafta Cuma geceleri dünyaca ünlü DJ’lere ev sahipliğini sürdürecek olan Wan-na, keyifli saatleri sabah 04:00’e kadar sürdürmek isteyenlerin buluşma noktası olacak. Wan-na bu kış da Pazar ve Pazartesi günleri hariç diğer günler saat 19.00 ile 04.00 arasında misafirlerine keyifli, eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Park Yeri Var

Kredi Kartı: Visa-Master

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir